ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Antik Karya bölgesinin en eski yerleşim birimlerinden biri olan, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Muğla'da, sen de en az Muğla'nın tarihi kadar köklü ve güvenilir bir ilişki, evlilik yaşamak ister misin? O halde mugla.net tam sana göre

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Evlilik

Antik Karya bölgesinin en eski yerleşim birimlerinden biri olan, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Muğla'da, sen de en az Muğla'nın tarihi kadar köklü ve güvenilir bir ilişki, evlilik yaşamak ister misin? O halde mugla.net tam sana göre

1/2
 
  YA DA  

Antik Karya bölgesinin en eski yerleşim birimlerinden biri olan, Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Muğla'da, sen de en az Muğla'nın tarihi kadar köklü ve güvenilir bir ilişki, evlilik yaşamak ister misin? O halde mugla.net tam sana göre. Türkiye'nin en kalabalık şehirlerinden biri olan ve Muğla Üniversitesi sayesinde çevre illerden gelen pek çok öğrencinin de hayatının bir bölümünün geçtiği Muğla'da, sen de mutlaka kendine uygun bir eş bulabilirsin. Bunun için düzgün bir ilişki, iyi bir erkek arkadaş ya da kız arkadaş isteyen insanların olduğu, evlilik yolunda ilerlemek isteyenlerle bir arada, kendine uygun insanı seçmen daha kolay olacağı mugla.net'e üye ol, aşkı uzaklarda arama. Peki bunun için sadece mugla.net'e üye olmak yeter mi diyorsan, cevabımız evet. Mugla.net'e üye ol, profil bilgilerini doldur, fotoğrafını yükle, kişisel olarak önem verdiğin özellikleri listele ve aradığın kişiye uygun özelliklerle üyeleri listelemeye başla. Evlilik zor bir karar. Kalabalık olduğu kadar Bodrum, Dalaman, Datça, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris, Milas gibi Türkiye'nin gözbebeği olan tatil beldeleri ile bilinen, her yıl pek çok yakın çevre ilden insanın ziyarete geldiği Muğla'da, senin gibi Muğlalı olan birini bulmakta zorlanıyor musun? Hoşlandığın, aradığın kız arkadaş ya da erkek arkadaş özelliklerine yakın görünen ancak ne yazık ki senin gibi Muğla'da yaşamayan uzak ara aşklardan yoruldun mu? O halde senin için en doğru karar mugla.net'e üye olmak. İstediğin gibi bir evlilik yaşayabileceğin, evlilik kurumuna bakışı seninle yakın olan, düzenli ve huzurlu bir hayat isteyen bir erkek veya kadın arkadaş ile buluşmak için en doğru adres mugla.net. Mugla.net'te sana uygun birini bulmak için öncelikle kendi profil bilgilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde doldur, ardından hoşuna gidecek kadının veya erkeğin özelliklerini iyi düşün, evlilik niyetinin olduğunu belirt ve buna uygun olduğunu düşündüğün ön yazısı olan kişilerin profil sayfaları üzerinden onlara mesaj at. Mesaj atarken giriş cümlenin çok önemli olduğunu unutma. Belki de daha sonra eşin olacak kişiye mutlaka nazik ve açık ol. Bu sayede karşındaki insan da senin evlilik niyetini bilerek buna uygun cevap verecektir.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER