ŞİFREMİ UNUTTUM   |   RUMUZUMU UNUTTUM
Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Kız arkadaşının kim olacağına sen mi karar verirsin yoksa kader mi? Bu soruya yanıt vermek, nasıl bir kız arkadaş istediğinle çok ilgili. Kız arkadaşın ile bazı temel konularda benzer özelliklerde olmalısın.

Yılın Arkadaşlık Sitesi
Webrazzi Ödülleri

Kız Arkadaş

Kız arkadaşının kim olacağına sen mi karar verirsin yoksa kader mi? Bu soruya yanıt vermek, nasıl bir kız arkadaş istediğinle çok ilgili. Kız arkadaşın ile bazı temel konularda benzer özelliklerde olmalısın.

1/2
 
  YA DA  

Yeni bir ilişkiye adım atacağın kız arkadaş ile gerçekten anlaşabilecek misin, yoksa anlaşamayacak mısın, anlamanın pek çok yolu var. Eğer söz konusu kız arkadaş ile uzun soluklu bir ilişki, hatta evlilik düşünüyorsan bazı temel konularda onunla aynı ya da benzer şekilde düşünmek önem kazanıyor. Örneğin dünya görüşü çok önemli. Seçilen kız arkadaş muhafazakar bir görüşe, erkek ise daha açık bir bakış açısına sahipse ilişkinin ilerleyen safhalarında birçok sıkıntı ortaya çıkabilir. Birlikte saatler, günler geçirdiğin, belki de bir ömür geçireceğin insan dünyaya senin gibi bakmıyor. Senin tamamen normal bulduğun bir olayı o kabul edilemez bulabiliyor. Bu uzun soluklu bir ilişkide sorun yaratabilir. Daha kısa süreli bir ilişki düşünüyorsan büyük ihtimalle sorun olmayacaktır. Aynı şekilde dini inançlar da çok önemli bir konu. Erkek ile kız arkadaşının dini konularda da benzer olması son derece önemli. Cinsellikten tut, aile ilişkilerine, hatta birlikteyken nasıl vakit geçireceğinize dair her adımınızı inanışına göre atıyorsan, kız arkadaşın da seninle aynı inançlara sahip olsa iyi olur. Kız arkadaş - erkek arkadaş ilişkilerindeki en önemli noktlardan biri de ortak beğenilerdir. Müzik zevki, film zevki, yemek içme zevki, hatta eğlenme zevki bile çok önemlidir. Eğer çift benzer şeylerden hoşlanmıyorsa ilişki bir süre sonra tıkanma noktasına gelebilir. Bir ilişkiyi yaşanabilir kılan paylaşılan anların ve paylaşılan şeylerin zenginliğidir. Eğer çok farklı insanlarsanız paylaşacaklarınız da azalacağı için ilişkiniz de bir süre sonra yavanlaşacağı için kendi kendini tüketecektir. İşte bu nedenle biri ile yola çıkmadan önce onu iyi tanımalısın. Bunun için mugla.net'i kullanabilirsin. Büyük umutlarla başlayıp çabuk sönen ilişkiler her iki taraf içinde zor dönemler yaşanacağı anlamına gelir. Böyle bir şey yaşamak istemiyorsan, sana en uygun kişiyi bulman gerekir. Bunun için de hem sana yakın hem de anlaşabileceğin birini bulmak için mugla.net'e üye ol,ilişkiye başlamadan önce kız arkadaşının kişiliğini ve beğenilerini güvenilir bir ortamda öğren.

Rumuz hatırlatma

Rumuzunuzu e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.

GÖNDER

Şifre hatırlatma

Şifrenizi e-posta adresinize göndereceğiz. Lütfen rumuzunuzu veya kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresinizi yazıp, gönder butonuna basın.

GÖNDER